MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11446293
nr 1144 6293
Sideboard
rokokostil, omarbetat, längd: 180 cm, djup: 65 cm, höjd: 94 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:01:37
18/11 13:40:31
100 kr
19/11 19:34:56